Hrvatska

Stanje danas, reportaže,stare fotografije, problemi..
Tbilisi
Ložač
Poruke: 77
Pridružen: 04 Jul 2023, 22:07
Kontakt:

Re: Hrvatska

Poruka od Tbilisi »

Nemam riječi kojima bih opisao ovog hipotetičara. On nešto pretpostavi, pa onda, na temelju nečega (što možda samo on vidi), ispisuje imena i prezimena osoba, za koje on misli da jesu. Izgleda da on misli kako svatko mora, bez pogovora, prihvatiti tvrdnje koje on zapiše, a ako se suprostavi, da bi onda, iz nekog razloga, bio njemu nepoželjan. Ako pak pogriješi, onda moli za sažaljenje, jer on ima 78 godina, pa u tako dubokoj starosti, ne vidi što piše. Ja ga sažaljevam, ali do neke granice.

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8240
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Hrvatska

Poruka od PECELJ »

Tbilisi piše: 19 Mar 2024, 11:52 Nemam riječi kojima bih opisao ovog hipotetičara. On nešto pretpostavi, pa onda, na temelju nečega (što možda samo on vidi), ispisuje imena i prezimena osoba, za koje on misli da jesu. Izgleda da on misli kako svatko mora, bez pogovora, prihvatiti tvrdnje koje on zapiše, a ako se suprostavi, da bi onda, iz nekog razloga, bio njemu nepoželjan. Ako pak pogriješi, onda moli za sažaljenje, jer on ima 78 godina, pa u tako dubokoj starosti, ne vidi što piše. Ja ga sažaljevam, ali do neke granice.
Totalno neznanje jednog Glavnog projektanta Informacionog sistema u penziji !!! Ja nisam ali otac jeste radio na železnici.

T.jpg
T.jpg (42.89 KiB) Pregledano 361 put

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8240
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Hrvatska

Poruka od PECELJ »

DIVERZIJE TOKOM WW II ........................


1942. III 6. diverzija na pruzi Karlovac-Ljubljana kod Crnomelja :

1942. III 6. diverzija na pruzi Karlovac-Ljubljana kod Crnomelja.jpg
1942. III 6. diverzija na pruzi Karlovac-Ljubljana kod Crnomelja.jpg (248.42 KiB) Pregledano 339 puta

Diverzija na voz na pruzi Karlovac-Ljubljana izmedju stanica Mahično i Zorkovac. :

Diverzija na voz na pruzi Karlovac-Ljubljana izmedju stanica Mahično i Zorkovac..jpg
Diverzija na voz na pruzi Karlovac-Ljubljana izmedju stanica Mahično i Zorkovac..jpg (471.35 KiB) Pregledano 339 puta
Izvor : T.N.

Tbilisi
Ložač
Poruke: 77
Pridružen: 04 Jul 2023, 22:07
Kontakt:

Re: Hrvatska

Poruka od Tbilisi »

Ovaj geograf je opet pomiješao države. Črnomelj nije u Hrvatskoj.

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8240
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Hrvatska

Poruka od PECELJ »

Tbilisi piše: 20 Mar 2024, 14:02 Ovaj geograf je opet pomiješao države. Črnomelj nije u Hrvatskoj.
Ma tu je blizu ! :lol: Bolje znam matematiku :D

Toma
Nadzornik pruge
Poruke: 48
Pridružen: 22 Feb 2017, 20:23
Kontakt:

Re: Hrvatska

Poruka od Toma »

PECELJ piše: 19 Mar 2024, 11:39 Moje pretpostavke su se obistimile !!! :lol: Opet smo u članu Foruma "Tbilisi" dobili našeg uvaženog Igora legaza !!"
Čudi me da ga g.cvjić nije prepoznao ?
Nije Igoru lako - ne može iz svoje kože... :D
Jedino mi nije jasno da jedan tako aktivan aktivist i gospodin u godinama, nema hrabrosti registrirati se pod pravim imenom, nego ovako radi budalu od sebe...

pozdrav
toma

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8240
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Hrvatska

Poruka od PECELJ »

Toma piše: 21 Mar 2024, 21:28
PECELJ piše: 19 Mar 2024, 11:39 Moje pretpostavke su se obistimile !!! :lol: Opet smo u članu Foruma "Tbilisi" dobili našeg uvaženog Igora legaza !!"
Čudi me da ga g.cvjić nije prepoznao ?
Nije Igoru lako - ne može iz svoje kože... :D
Jedino mi nije jasno da jedan tako aktivan aktivist i gospodin u godinama, nema hrabrosti registrirati se pod pravim imenom, nego ovako radi budalu od sebe...

pozdrav
toma
Pa već je isteran na HR Forumu i na našem pod tim imenom, tako da to ne može. Mada menja stil pisanja, uvek otkrijemo o kome se radi ! :roll:

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8240
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Hrvatska

Poruka od PECELJ »

Železnička stanica Komorske Moravice 1914.godine na pruzi Rijeka - Ogulin.

Do 1919,godine su se ovako zvale a zatim Srpske Moravice.Na kraju. 90-tih godine ostalo je samo ime Moravica.

622_001 Komorske Moravice - Railway train station , Bahnhof 1914.jpg
622_001 Komorske Moravice - Railway train station , Bahnhof 1914.jpg (345.16 KiB) Pregledano 279 puta

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8240
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Hrvatska

Poruka od PECELJ »

Željeznicka stanica OPATIJA - Matulji.

Zvali su je i Vrata Jadrana.

Željeznicka stanica Opatija - Matulji, zvali su je i Vrata Jadrana.jpg
Željeznicka stanica Opatija - Matulji, zvali su je i Vrata Jadrana.jpg (264.14 KiB) Pregledano 242 puta
Izvor Fb

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8240
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Hrvatska

Poruka od PECELJ »

riječka pruga...............

Željeznicka stanica SUŠAK PEĆINE, 1983.godine :

Željeznicka stanica Sušak Pečine, riječka pruga, 1983.g.jpg
Željeznicka stanica Sušak Pečine, riječka pruga, 1983.g.jpg (183.42 KiB) Pregledano 242 puta

Željeznicka stanica OGULINSKI HReljin, 1984.godine :

Željeznicka stanica Ogulinski Hreljin, 1984.g..jpg
Željeznicka stanica Ogulinski Hreljin, 1984.g..jpg (194.1 KiB) Pregledano 242 puta
Izvor : FB

Pošalji Odgovor

Povratak na “Železničke pruge iz našeg okruženja nekada i sada”

Ko je na vezi

Korisnika pregleda ovaj forum: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju