Teh.podaci o lokomotivama i tenderima na uz. koloseku

Lokomotive, motorni vozovi, vagoni...

Urednik: ivanjz

cvijic
Šef stanice
Poruke: 426
Pridružen: 31 Mar 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Teh.podaci o lokomotivama i tenderima na uz. koloseku

Poruka od cvijic »

mali.paja piše:UH! ja bih onda morao, ne malo nego i oohhhoohhooo.... usporiti. Na "željeznicama.net" imam 4490 postova. Slika sam postavio po mojoj procijeni nekoliko stotina možda i preko tisuću. Sada imam slika koje nisu nigdje objavljene nekoliko stotina. U toj masi može se dogoditi da se pojavi i neka dupla slika ili tekst. Zašto nekoga smeta što se neke slike ili tekstovi uzimaju i citiraju sa drugih foruma? Pa najljepše slike sa naših prostora se pojavljuju na njemačim forumima. Isto tako po meni bi trebali ostati i neki tekstovi koji nisu baš željeznički ali nije loše da se mlađi ljudi educiraju. Malo ću navesti neke stvari. Jedan naš forumaš iz Hrvatske je bio u Beogradu i sa jednim forumašem iz Beograda su obilazili grad. I tako u tekstu se pojavi slika i neki sportski centar Milan Muškatirović. Postavim pitanje da li znaju tko je to bio? Ne znaju. Pa zašto da ih mi stariji ne podučimo nekim stvarima iz povijesti. Milan Muškatirović je bio negdje sredinom šezdesetih najbolji vatrepolski golman u svijetu. Matični klub mu je bio Partizan iz Beograda. Par puta su bili prvaci Europe. Ta prvenstva su osvajali u Zagrbu jer Beograd tada nije imao bazene. Pokale za prvaka su dodjeljivale novine Sport iz Beograda. Isti taj M.M. je bio i predsjednik Europske vatrepolo organizacije. Kako se bio nešto zavadio sa svojim bivšim klubom prepisku sa njima je obavljao na engleskom. Još imam nekih stvari sa željeznicom i Đorđem Marjanovićem. I zašto da to ne napišem? Ja se javljam najviše na "željeznice.net" i ovdje. Još sam malo na jednom modelarskom forumu i malo na BiH. A što da pišem? Pa naravno da će se naći istih slika i tekstova na svim tim forumima. Po nekim sudionicima rasprave ja bih onda trebao prestati pisati da se ne bi ponavljali tekstovi ili slike? Mene to ne muči. Muči me jedna druga stvar? Moje slike i tekstovi (ne samo moje) se lijepo skinu malo prerade i izdađe knjiga od XY autora. Za sada toliko. Oprostite za malo duži tekst koji nije baš strogo željeznički i nije iz ove teme?
Tako je Pajo,slazem se u potpunosti.Samo stavljaj prijatelju i pisi.Nije viska da neku sliku stavis i po nekoliko puta jer su prave i rijetke.

Pošalji Odgovor

Povratak na “Vučna i vozna sredstva sa nekadašnjeg uskog koloseka”

Ko je na vezi

Korisnika pregleda ovaj forum: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju