Infrastruktura

Mostovi, tuneli, prelazi, nadvožnjaci...
mali.paja
Direktor železnice
Kontakt:

Re: Infrastruktura

Porukaod mali.paja » 11 Jul 2016, 20:50

Da ne otvaram posebnu temu ovdje imam pitanje!

Pročitao sam na portalu B92 o raskidu ugovora za kredit koje ŽS imaju od Rusa. Možda kakav konkretniji podatak?

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... id=1153725

cvijic
Mašinovođa
Kontakt:

Porukaod cvijic » 11 Jun 2017, 17:17

Na B-92 mozes da procitas svasta. Njih finansira Angela Merkel i mafija iz MMF i EU. Nema od tog nista.Rusi rade punom parom i kontrolisu njihovi ljudi realizaciju kredita.Nema od tog nista.Od koga da dobiju povoljniji kredit.Pogledaj slucaj Agrokora.

mali.paja
Direktor železnice
Kontakt:

Porukaod mali.paja » 14 Jun 2017, 00:49

cvijic piše:Na B-92 mozes da procitas svasta. Njih finansira Angela Merkel i mafija iz MMF i EU. Nema od tog nista.Rusi rade punom parom i kontrolisu njihovi ljudi realizaciju kredita.Nema od tog nista.Od koga da dobiju povoljniji kredit.Pogledaj slucaj Agrokora.

Mafija iz MMF-a i EU daju kredite. Misliš da Rusi isto daju besplatno i da ne treba vraćati? Agrokor? Pa zašto su davali kredit. Znali su kome i kako daju. Kako kad ja ili ti tražim kredit moram ispuniti određene uvjete a ovi ne moraju? Samo ovim odošmo u OT pa sa ovim prestajem više raspravu.

cvijic
Mašinovođa
Kontakt:

Porukaod cvijic » 14 Jun 2017, 05:06

Nismo se razumjeli.Rusi kontrolisu realizaciju kredita.Kredit se max koristi i normalno da se vraca.S druge strane EU obecava i odobrava masu kredita,ali svjedoci smo da se ne povlace ili su uzmu pa sluze za krepljenje rupa u budzetu.Znaci nije istina da ce da raskinu ugovor sa rusima.

Povratak na “Infrastruktura”

Ko je na vezi

Korisnika pregleda ovaj forum: Nema registrovanih korisnika i 1 gost