Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Stanje danas, reportaže,stare fotografije, problemi..
Toma
Nadzornik pruge
Poruke: 48
Pridružen: 22 Feb 2017, 20:23
Kontakt:

Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od Toma »

Pozdrav svima!
Zanimaju me detalji o željeznici u RSK od 1991. do 1995; što je sve od vozila ostalo na teritoriju RSK-a, i što je od vlakova vozilo? Dostupni podaci su više nego minorni, i strašno fragmentirani. Nešto podataka dostupno je ovdje:
https://www.oocities.org/hvithrafn/hz/zrsk.html

Postoji na youtubeu neki video na kojem se vidi elektra serije 441 u tom periodu na djelu Unske pruge prema Kninu. Koliko znam, s Dalmatinske strane je HŽ vozio do Sedramića, a na sjeverozapadnoj strani su navodno neki teretni vagoni bili nagurani u kolodvor Vojnovac (mislim doduše da je 1991. Vojnovac bio ukrsnica).

Ako netko zna više, hvala!

pozdrav
toma

Hum

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od Hum »

Toma piše:
Toma Bačić
Тома Бачић!

Пази овог идиота! Каква "крајина" деведесетих година XX. века?! Проклети четнички зликовче. Треба да те вежу за бандеру, па да те бију корбачем, док ти сва крв не истече кроз ту одвратну њушку.

Војна крајина је укинута 1881. године.

Војновац и Седрамић су у Хрватској. Каква "територија РСК".

Шта значи то "РСК"? Будало педерска.
Prilozi
6.jpg
6.jpg (162.82 KiB) Pregledano 617 puta

cvijic
Šef stanice
Poruke: 431
Pridružen: 31 Mar 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od cvijic »

Znam ja sve,ja sam na tom djelu sa vecinskim srpskim stanovnistvom bio sef stanice prije rata i u ratu do 1995.Proslo 27 godina i danas pise svako kako mu pase,a 90 % pojma nema,i ustanju su ubjedjivati kako su u pravu.

Hum

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od Hum »

cvijic piše: Milan Cvijić
Ти, до данас, ниси показивао четнички карактер.

Ако имаш да пишеш о пругама у Хрватској, укључујући време безуспешних четничких настојања (од пре тридесетак година) да отму део апсолутно чисте хрватске територије, онда пиши у рубрици "Хрватска", а не овде.

Ову тему је отворио, нико други, до кретен Тома Бачић, познати прочетнички хушкач.

Тај Тома Бачић се исказао изјавама да Русијани имају права на Крим! Невероватно каква будала је Тома Бачић.

Hum

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od Hum »

mali.paja piše:
Daj nas molim te poštedi više tih četnika

Вјекослав Сутон је на овом блогу, више пута бранио прочетничке ставове неких ликова (Ивица Илић, Радивоје Пецељ, закопани Воја Милановић, ...), а нападао би свакога ко би се супроставио четничким смрадовима.
Prilozi
3.jpg
3.jpg (235.65 KiB) Pregledano 585 puta

cvijic
Šef stanice
Poruke: 431
Pridružen: 31 Mar 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od cvijic »

Kakva je ovo zajebancija.

mali.paja
Direktor železnice
Poruke: 1864
Pridružen: 09 Jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od mali.paja »

Hum piše: 27 Jun 2023, 07:55
mali.paja piše:
Daj nas molim te poštedi više tih četnika

Вјекослав Сутон је на овом блогу, више пута бранио прочетничке ставове неких ликова (Ивица Илић, Радивоје Пецељ, закопани Воја Милановић, ...), а нападао би свакога ко би се супроставио четничким смрадовима.
E trebi stvarno nisu svi na broju! Osobno poznam Ivicu Ilića i družio se sa njime kako u Beogradu tako i u Zagrebu. Vodio ga po HŽ-u i proglasiš ga za četnika kao i mog frenda Tomu. Molim te da se javiš što hitnije u kavu psihijatrijsku ustanovu dok ti nije kasno!

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8240
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od PECELJ »

mali.paja piše: 30 Jun 2023, 23:20
Hum piše: 27 Jun 2023, 07:55
mali.paja piše:
Daj nas molim te poštedi više tih četnika

Вјекослав Сутон је на овом блогу, више пута бранио прочетничке ставове неких ликова (Ивица Илић, Радивоје Пецељ, закопани Воја Милановић, ...), а нападао би свакога ко би се супроставио четничким смрадовима.
E trebi stvarno nisu svi na broju! Osobno poznam Ivicu Ilića i družio se sa njime kako u Beogradu tako i u Zagrebu. Vodio ga po HŽ-u i proglasiš ga za četnika kao i mog frenda Tomu. Molim te da se javiš što hitnije u kavu psihijatrijsku ustanovu dok ti nije kasno!


Ne vredi mali.paja ? Ivanjz-a više nemamo A Admin iz Kanade izgleda i ne glada šta ko onjavljuje ?


Toma
Nadzornik pruge
Poruke: 48
Pridružen: 22 Feb 2017, 20:23
Kontakt:

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od Toma »

Hum piše: 26 Jun 2023, 18:52 Пази овог идиота! Каква "крајина" деведесетих година XX. века?! Проклети четнички зликовче. Треба да те вежу за бандеру, па да те бију корбачем, док ти сва крв не истече кроз ту одвратну њушку.
Војна крајина је укинута 1881. године.
Војновац и Седрамић су у Хрватској. Каква "територија РСК".
Шта значи то "РСК"? Будало педерска.
Nisam očekivao ovakve postove, ali primitivaca ima očito svugdje... :/
Ovog provokatora smo se na vrijeme riješili sa zeljeznice.net foruma gdje nije mogao podnijeti da ga se ignorira, pa je otvarao svako malo novi račun. :D
Kad nas je prestao tamo zabavljati, jednostavno smo ga odstranili, pa Vam savjetujem da jadnika i odavde banirate.

Hvala!

ps - predpostavljam da će budala i dalje provocirati. :/

pozdrav
toma

Pošalji Odgovor

Povratak na “Železničke pruge iz našeg okruženja nekada i sada”

Ko je na vezi

Korisnika pregleda ovaj forum: Nema registrovanih korisnika i 34 gosta