Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Stanje danas, reportaže,stare fotografije, problemi..
Hum

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od Hum »

Toma piše: Toma Bačić
Прво, глупи педерчино Тома Бачић, на овом блогу (који не пратиш) сви знају да сам ја Х. Ма..а...ић (Буњевац из Бачке), да сам 7 година живео у Будимпешти и да добро говорим мађарски.

Друго, нико мене никада није "бановао" на било којем форуму, па ни овом лајковачком блогу.

Треће, ја сам члан винковачког форума, али тамо ретко пишем, јер се тај форум практично угасио.

Четврто, иако се винковачки форум практично угасио, он и даље формално постоји, па ти, идиоте, покушај да на том форуму покренеш расправу о "територији републике српске крајине", проклети четнички смраде.
Prilozi
8.jpg
8.jpg (279.46 KiB) Pregledano 440 puta

Toma
Nadzornik pruge
Poruke: 48
Pridružen: 22 Feb 2017, 20:23
Kontakt:

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od Toma »

cvijic piše: 26 Jun 2023, 20:09 Znam ja sve,ja sam na tom djelu sa vecinskim srpskim stanovnistvom bio sef stanice prije rata i u ratu do 1995.Proslo 27 godina i danas pise svako kako mu pase,a 90 % pojma nema,i ustanju su ubjedjivati kako su u pravu.
Mozes molim te napisati sto znas...?

Hvala i pozdrav
toma

mali.paja
Direktor železnice
Poruke: 1864
Pridružen: 09 Jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od mali.paja »

Hum piše: 03 Jul 2023, 19:20
Toma piše: Toma Bačić
Прво, глупи педерчино Тома Бачић, на овом блогу (који не пратиш) сви знају да сам ја Х. Ма..а...ић (Буњевац из Бачке), да сам 7 година живео у Будимпешти и да добро говорим мађарски.

Друго, нико мене никада није "бановао" на било којем форуму, па ни овом лајковачком блогу.

Треће, ја сам члан винковачког форума, али тамо ретко пишем, јер се тај форум практично угасио.

Четврто, иако се винковачки форум практично угасио, он и даље формално постоји, па ти, идиоте, покушај да на том форуму покренеш расправу о "територији републике српске крајине", проклети четнички смраде.
Ako si u Mađarskoj ove prostote i gluposti naučio u 7 godina badava si išao tamo. To si mogao naučiti i da ne ideš preko granice. Ja sam mislio da netko koji ode sa prostora bivše države ode van nešto nučiti a on se vrati za neprepoznati.

Hum

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od Hum »

Само неизлечивом четничком мозгу може да падне на памет да напише:
Toma piše:
što je sve od vozila ostalo na teritoriju RSK?

Он је мислио да тако може да пише на овом блогу, где су остала 4 човека, од којих су 2 окорели четници (Ивица Илић, Радивоје Пецељ).


Очигледно, Тома Бачић није очекивао реакцију некога тко презире четнике.
Toma piše:
Nisam očekivao ovakve postove
Шта је тај смрад очекивао, када се одважио да глорификује ратне злочине (Вуковар, Шкабрња) и да покрене ову тему на лајковачком блогу?

Због чега тему о "рск" не отвори на винковачком форуму? Кога се он тамо плаши?

Међутим, ја сам очекивао да ће Вјекослав Сутон да "нападне" мене, како би "бранио" четника.

То му није први пут да је урадио.

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8238
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od PECELJ »

Nema veće bede od čoveka koji zna da je vlasnik i Moderator Foruma g.ivanjz preminuo i da Admin iz Kanade samo prima nove članove i ne gleda šta ko piše. I faktički nema ko da ga izbaci sa Foruma !
Znajući to, piše raznorazne neprimerene gluposti i etiketira članove Foruma


Ne znam zašto ne potraži pomoć ???

https://www.zzjzdnz.hr/sluzbe/promicanj ... o-zdravlje

Tanka vatra
Vozovođa
Poruke: 248
Pridružen: 03 Jan 2016, 19:34
Kontakt:

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od Tanka vatra »

PECELJ piše: 04 Jul 2023, 16:13 Nema veće bede od čoveka koji zna da je vlasnik i Moderator Foruma g.ivanjz preminuo i da Admin iz Kanade samo prima nove članove i ne gleda šta ko piše. I faktički nema ko da ga izbaci sa Foruma !
Znajući to, piše raznorazne neprimerene gluposti i etiketira članove Foruma


Ne znam zašto ne potraži pomoć ???

https://www.zzjzdnz.hr/sluzbe/promicanj ... o-zdravlje
Kontaktirajte nekog domaćeg provajdera,koji će stupiti u kontakt sa Adminom iz Kanade i preuzeti od njega ovlašćenja za Moderatora
Foruma. Teži je slučaj što vlasnik Foruma nije živ,ali vredi pokušati.
Ja sam imao sličnu situaciju koja je uspešno rešena ma taj način.

Toma
Nadzornik pruge
Poruke: 48
Pridružen: 22 Feb 2017, 20:23
Kontakt:

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od Toma »

@PECELJ
@Tanka vatra

Hvala na podršci! Meni je iskreno žalosno kad jedan stariji čovjek od sebe radi ovakvu budalu na internetu. Anonimno vrijeđanje i sakrivanje iza nickova je karakteristika najjadnijih impotentnih pizdeka. Na sreću, istoga smo po jednostavnom postupku torpedirali sa zeljeznice.net.

pozdrav
toma

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8238
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od PECELJ »

Tanka vatra piše: 05 Jul 2023, 21:03
PECELJ piše: 04 Jul 2023, 16:13
Kontaktirajte nekog domaćeg provajdera,koji će stupiti u kontakt sa Adminom iz Kanade i preuzeti od njega ovlašćenja za Moderatora
Foruma. Teži je slučaj što vlasnik Foruma nije živ,ali vredi pokušati.
Ja sam imao sličnu situaciju koja je uspešno rešena ma taj način.

Zvao sam Beotelnet , gde plaćam zadnjih godina domen. Oni kažu da ne mogu ništa da pomogbu !

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8238
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od PECELJ »

Toma piše: 06 Jul 2023, 13:40 @PECELJ
@Tanka vatra

Hvala na podršci! Meni je iskreno žalosno kad jedan stariji čovjek od sebe radi ovakvu budalu na internetu. Anonimno vrijeđanje i sakrivanje iza nickova je karakteristika najjadnijih impotentnih pizdeka. Na sreću, istoga smo po jednostavnom postupku torpedirali sa zeljeznice.net.

pozdrav
toma

I ovde smo ga izbacivali kao Igor Legaz. Rok. Jaguar ali se stalno vraća !

Hum

Re: Promet u Krajini, 1991 - 1995.

Poruka od Hum »

Hum piše: Глупи педерчино Тома Бачић, на овом блогу (који не пратиш) сви знају да сам ја Х. Ма..а...ић (Буњевац из Бачке), да сам 7 година живео у Будимпешти и да добро говорим мађарски.


П.С.

Поставио сам данас своју банковну картицу, па сам удаљио након шта је двадесетак људи видело.
Ко је видео, видео је.
Уосталом, због чега ја да доказујем ко сам или ко нисам?

Pošalji Odgovor

Povratak na “Železničke pruge iz našeg okruženja nekada i sada”

Ko je na vezi

Korisnika pregleda ovaj forum: Nema registrovanih korisnika i 44 gosta