Srećan i uspješan rad foruma

Ako smatrate da nedostaje neki forum, da je neki suvišan, ako imate ideje i predloge oko izmena i dopuna sadržaja napišite to ovde, postavite ankete, kao i sve ostalo što nepripada datim temama.
Pošalji Odgovor
DraganFo
Kondukter
Poruke: 53
Pridružen: 31 Mar 2012, 08:02
Kontakt:

Srećan i uspješan rad foruma

Poruka od DraganFo »

Želim sve najbolje ovom novom forumu koji nastavlja tamo gdje je stao zovspozega koji je nažalost svih nas uništen. Nadam se da je ekipa koja vodi ovaj forum odgovornija nego ona sa zovsa. Svakako će forumu trebati više vremena da se približi zovsu ali svaki je početak težak.

dusansr
Desetar pruge
Poruke: 20
Pridružen: 31 Mar 2012, 08:00
Kontakt:

Re: Srećan i uspješan rad foruma

Poruka od dusansr »

Pridružujem se čestitkama sa željom da dostigne mesto koje mu pripada. Svakako je zovspozega bio ubedljivo najbolji srpski forum koji je obrađivao pruge uskog koloseka. Railserbia to drži krajnje neodgovrno, ajde da kažem to im je sporedna stvar. Nadam se da će ovaj forum biti posle zeleznica.net drugi po jačini forum koji obrađuje pruge uzanog koloseka. Ali što reče DraganFo trebaće mu vremena. Pa neka je sa srećom!

nedimp
Kondukter
Poruke: 53
Pridružen: 31 Mar 2012, 07:55
Kontakt:

Re: Srećan i uspješan rad foruma

Poruka od nedimp »

Zaista je načinjene ogromna šteta uništenjem foruma zovsa koji sam rado pratio i ponekad postavljao zanimljive fotografije. Znam da predstoji veliki posao na ovom novom forumu, ali obećavam da ću i dalje na njemu učestvovati.

milivoj
Desetar pruge
Poruke: 10
Pridružen: 31 Mar 2012, 20:05
Kontakt:

Re: Srećan i uspješan rad foruma

Poruka od milivoj »

Pridružujem se čestitkama.

zvone 441
Pružni radnik
Poruke: 1
Pridružen: 30 Mar 2012, 23:40
Kontakt:

Re: Srećan i uspješan rad foruma

Poruka od zvone 441 »

Takođe,pridružujem se čestitkama!!!!!

Korisnikov grb
jagafoto
Vozovođa
Poruke: 288
Pridružen: 01 Apr 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Srećan i uspješan rad foruma

Poruka od jagafoto »

Srdačne čestitke za pokretanje ovog novog foruma; uz dosta tuge za uništenim ZOVS Požega forumom.
Pokušajmo da dostignemo i prestignemo izgubljeno...
Želja mi je da ovo NOVO bude bolje i dugovečnije! Nek nam je SREĆNO!!!

461andrea
Pružni radnik
Poruke: 6
Pridružen: 25 Jul 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Srećan i uspješan rad foruma

Poruka od 461andrea »

Pozdrav svima eto dosao sam i na ovaj forum...ako je neko registrovan na SIS-NIS i Railserbia znace ko sam ja tamo se nalazim pod istim Nick-om... :P
ELECTROPUTERE CRAIOVA ROMANIA

Pošalji Odgovor

Povratak na “Pitanja, predlozi, ankete, kritike...”

Ko je na vezi

Korisnika pregleda ovaj forum: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta