Pruga uzanog kolosjeka Mostar - Čapljina - Dubrovnik

Sve vezano za pruge uskog koloseka u Bosni i Hercegovini
Korisnikov grb
ivanjz
Uber minister
Poruke: 5716
Pridružen: 30 Mar 2012, 11:18
Kontakt:

Re: Pruga uzanog kolosjeka Mostar - Čapljina - Dubrovnik

Poruka od ivanjz »

Prilozi
koverta1.JPG
koverta1.JPG (115.68 KiB) Pregledano 2125 puta

Korisnikov grb
ivanjz
Uber minister
Poruke: 5716
Pridružen: 30 Mar 2012, 11:18
Kontakt:

Re: Pruga uzanog kolosjeka Mostar - Čapljina - Dubrovnik

Poruka od ivanjz »

Železnička stanica u Gružu na staroj razglednici.

http://www.google.com
Prilozi
GruzStanica.jpg
GruzStanica.jpg (183.35 KiB) Pregledano 2102 puta

mali.paja
Direktor železnice
Poruke: 1855
Pridružen: 09 Jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: Pruga uzanog kolosjeka Mostar - Čapljina - Dubrovnik

Poruka od mali.paja »

Pripremio sam jednu seriju slika koje sam dobio od svog prijatelja Borne. Slijedi radionica ZOKIL u Čapljini. Što je značio ZOKIL? To je bilo ime "Zajednička opravka kola i lokomotiva". Ova radionica je bila u Čapljini. Točnije u selu Struge koje je bilo oko 2km udaljeno od Čapljine. U toj radionici su se popravljali kako uzani tako i normalni vagoni i lokomotive. U Strugama je bila i pretovarna stanica.
Prevodnica.

Slika

Radionica.

Slika

Slika

Slika

Sve slike su nastale u posljepodnevnim satima, dana 02.05.1975.godine.

mali.paja
Direktor železnice
Poruke: 1855
Pridružen: 09 Jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: Pruga uzanog kolosjeka Mostar - Čapljina - Dubrovnik

Poruka od mali.paja »

mali.paja piše:Ovo niste vidjeli. Dobio sam od svog prijatelja Borne neke slike iz '75. Zajedno smo tada obilazili uzane pruge pred ukidanje. Ova slika je nastala 03.05.1975. netom smo ušli iz Hrvatske u Hercegovinu, malo prije Uskoplja.

Slika

Ulazni signal "B" kolodvora Uskoplje iz istog vlaka.

Slika
Ove slike bi trebale ići po ovom redosljedu. Polazak iz Dubrovnika. Pogled iz lokomotive prema kraju vlaka.

Slika

Pogled naprijed i sad smo iznad ložionice Dubrovnik.

Slika

Prešli smo iz Hrvatske u Hercegovinu.

Slika

Prilazimo ulaznom signalu "B" kolodvora Uskoplje.

Slika

Na kraju ulazimo u Uskoplje.

Slika

mali.paja
Direktor železnice
Poruke: 1855
Pridružen: 09 Jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: Pruga uzanog kolosjeka Mostar - Čapljina - Dubrovnik

Poruka od mali.paja »

PECELJ piše:Kompozicija brzog voza za Sarajevo sa lokomotivim 85-020 na čelu napušta Dubrovnik :
85 020 Dubrovnik 26My66.jpg
Malo kasnim sa komentarom. Sika je nastala početkom jeseni, navečer oko 18 sati. Ovo je putnički vlak za Sarajevo. Do lokomotive je putujuća pošta. Kako znam da je jesen? Prestala je turistička sezona i više nema pojačanja vlakova sa vagonima. Ljeti bi bila još na čelu jedna lokomotiva. Taj vlak je polazio kako koji vozni red oko 18 sati. Poštanski vagoni su dolazili ujutro a navečer se vraćali. Uglavnom su bili do lokomotive ili rjeđe na kraju vlaka. Nikad nisu bili u sredini garniture. Zašto je to tako? Kroz poštanske vagone se ne može prolaziti. Oni nemaju vrata sa čela. Kako nemaju vrata ne mogu kondukteri prolaziti radi pregleda karata. Isto tako nemaju vrata kako ne bi i putnici mogli prolaziti. Osim toga kada su do lokomotive strojovođa i vlakovođa su mogli vidjeti kada je završena manipulacija pošte. Ukoliko je poštanski vagon bio na kraju to je bilo radi promjene smjera putovanja ili ostavljanja u odvojnom ili usputnom kolodvoru.

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8137
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Pruga uzanog kolosjeka Mostar - Čapljina - Dubrovnik

Poruka od PECELJ »

Zahvaljujem g.mali.paji na dodatnim informacijama.
Kad već pomenuste poštanski vagon, imao bih par pitanja za današnju železnicu na prostorima ex-YU :

- da li još saobraćaju službena kola i poštanski vagoni ?
- postoji li još zanimanje vozovođa (ako nema, ko je preuzeo tu fumkciju) ?
- nekada se preko službenih kola mogla, obično teža pošiljka, poslati do neke stanice. Mislim da se zvala denčana pošiljka. Ima li danas ta mogućnost.
Unapred hvala.

mali.paja
Direktor železnice
Poruke: 1855
Pridružen: 09 Jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: Pruga uzanog kolosjeka Mostar - Čapljina - Dubrovnik

Poruka od mali.paja »

Ovo je Mostar prva šplovica šezdesetih. Sliku sam dobio od prijatelja Josipa Webera. Ovdje se vidi serija 185. Rekao bih da je to manevra. Vlak bi trebao ići prema jugu. To zaključujem po službenom vagonu do lokomotive 185-017. Na njemu se vidi sa strane završni signal. Naprijed se vidi para od lokomotive na čelu vlaka. Do ove garniture je još jedna bez lokomotive. Tu se čeka dolazak lokomotive i vlak ide za prema sjeveru, Sarajevu.

Slika

mali.paja
Direktor železnice
Poruke: 1855
Pridružen: 09 Jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: Pruga uzanog kolosjeka Mostar - Čapljina - Dubrovnik

Poruka od mali.paja »

PECELJ piše:Zahvaljujem g.mali.paji na dodatnim informacijama.
Kad već pomenuste poštanski vagon, imao bih par pitanja za današnju železnicu na prostorima ex-YU :

- da li još saobraćaju službena kola i poštanski vagoni ?
- postoji li još zanimanje vozovođa (ako nema, ko je preuzeo tu fumkciju) ?
- nekada se preko službenih kola mogla, obično teža pošiljka, poslati do neke stanice. Mislim da se zvala denčana pošiljka. Ima li danas ta mogućnost.
Unapred hvala.
Odgovoriću kako je stanje u Hrvatskoj. Mislim da je slično u svim upravama nastalim od JŽ-a.
U putničkom prometu ne vozi niti jedan poštanski vagon. Isto je i sa službenim vagonom. Još postoje službeni vagoni na teretnim vlakovima a i tih je malo. Uglavnom su na sabirno manipulativnim vlakovima a i toga je malo. Često se vlakovođa i kočničar voze na lokomotivi.
Zanimanje vlakovođa postoji i najviše takvih je u službi kao popisni. Isto vrijedi za teretne kao i putničke vlakove. Uglavnom ti vlakovođe su u velikim kolodvorima koji pokreću puno vlakova. Još nešto ih ima na sabirno manipulativnim vlakovima (vlakovi koji obavljau manevru u međukolodvorima). Vođenje putnog lista je dužnost strojovođe osim kako sam naveo kod sabirno manipulativnih vlakova.
Nema više toga da možeš kakvu pošiljku poslati u službenom vagonu. Kod nas toga nema preko 10 godina. Ne možeš čak ni prtljag poslati.
Ono što je interesantno vani to još postoji. Sve to obavlja kondukter. U Austriji službeni vagoni još postoje i voze (vlak 158/159 Zagreb-Beč-Zagreb svaki dan dolazi vagon pola službeni pola 2R). U Njemačkoj sam doživio na noćnom vlaku Minhen-Berlin da kondukterka u kušetu dijeli posteljinu i kasnije ide karte pregledavati. U jednom od kolodvora Berlina navlači reflektirajući prsluk i postavlja vagon sa autima na istovar. U kolodvorima gdje vlak bavi daje i polazak. Prometnika ima samo kod nas i susjednih zemalja istočnog bloka. Sve polaske daju kondukteri. U Poljskoj isto tako kondukteri imaju svoj odjeljak i možeš njemu predati manji paket na prijevoz. Isto tako daju i polaske. Prometnika nema nigdje na kolodvoru. U Sloveniji na prugama koje imaju izlazne signale prometnici ne daju polaske. To je dužnost konduktera. Jedino prometnici daju polaske u kolodvorima na sporednim prugama gdje nema izlaznih signala.

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8137
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Pruga uzanog kolosjeka Mostar - Čapljina - Dubrovnik

Poruka od PECELJ »

Zahvaljujem g.mali.paja. Tako sam nešto i pretpostavio. Mislim da je i u Srbiji slična situacija, možda još drastičnija.

mali.paja
Direktor železnice
Poruke: 1855
Pridružen: 09 Jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: Pruga uzanog kolosjeka Mostar - Čapljina - Dubrovnik

Poruka od mali.paja »

Hutovo, 01.05.'76. Vlak je stigao iz Čapljine i treba se vratiti natrag. Strojovođa je Jozo Pažin. nekih 6-7 godina ranije vozio je teretni iz Čapljine prema Humu. Na vlaku su bile 2 lokomotive na čelu. Nisu imali potisak. I negdje u tunelu na usponu vlak se zaustavi sam. Vlakovođa ide natrag vidjeti što je. Kad ima što vidjeti. Vlak se rastrgao. Fali pola vagona. Radi toga se i zaustavio automatski jer su crijva između vagona strgana. U zadnjem dijelu koji se otrgnuo bili su tovareni konji. Vagoni su se sami počeli spuštat natrag i usljed brzine su se prevrnuli. Konji su pocrkali usljed prevrtanja. Nekih mjesec dana iza ove slike je i pruga ukinuta.
img015rs.jpg
img015rs.jpg (85 KiB) Pregledano 1663 puta
Slika nastala isti dan kao i prethodna. Nisam siguran da li su ovo Sjekose ili Hrasno.

Slika

Pošalji Odgovor

Povratak na “Nekadašnje pruge uskog koloseka u Bosni i Hercegovini”

Ko je na vezi

Korisnika pregleda ovaj forum: Nema registrovanih korisnika i 4 gosta